Adam Grycko

Adam Grycko

O MNIE

Adam Grycko – weganin, freeganin, nowoczesny hippis. Autor bloga Dreads_n_grass.

Kocha naturę, wolność i podróże. Jego życiową misją, jak sam określa, jest zwiększenie ilości miłości na świecie. Realizuje ją każdego dnia zarażając pozytywną wibracją. Jego motto życiowe: nie próbuj tego rozumieć tylko czuj.

Nie boi się wyzwań ani wielkich idei. Łączy wiele kontrastów, dzięki czemu może dopasować się do otaczających warunków. Najlepiej jednak się czuje stąpając boso po leśnym mchu. Otwarte serce wskazuje mu drogi do wnętrz innych ludzi, natomiast Inżynierskie podejście pozwala mu rozwiązywać problemy z ogromną precyzją. Wizjoner, który wie, że jest tutaj po to by zmienić Świat na lepszy.

CO NA FESTIWALU?

Z czym kojarzy Ci się stwierdzenie: grzebanie w śmietniku szukając jedzenia?

Pewnie większość z was pomyślała o brudnym, pijanym bezdomnym wyjmującym resztki burgera w koszu pod McDonald. A słyszałeś o freeganizmie? To moja metoda na walkę z wszechobecnym konsumpcjonizmem, marnowaniem(nie tylko żywności) i brakiem szacunku do wszystkiego co nas otacza. I tak, jest to grzebanie w koszu, przy czym wygląda to zupełnie inaczej niż przedstawiona sytuacja.

Posłuchaj mojej historii i przekonaj się co zrobić by jeść codziennie mango, awokado czy raczyć się truskawkami w grudniu nie wydając ani złotówki i dbając jednocześnie o szczęście Matki Ziemi.

Freeganizm- styl życia? Sposób na oszczędności? A może walka z systemem? Podejść jest wiele, jednak każda opiera się na tym, aby zabrać to co ktoś wyrzucił i wykorzystać. Najczęściej dotyczy jedzenia wyrzucanego przez sklepy czy restauracje ale tak naprawdę nie tylko o żywność chodzi. Chciałbym zwrócić uwagę na skalę problemu marnowania żywności. Każdego Roku w Polsce wyrzuca się jej 9 mln ton.

Opowiem wam swoją historię, poradzę co można zrobić aby wpłynąć na to by liczby te nie były aż tak przerażające, a także pokażę ile dobrej energii niesie za sobą dawanie. Każdego dnia możemy dbać o to by Matka Ziemia była piękniejsza. Przyjdż i posłuchaj co możesz dla niej zrobić również Ty.

GALERIA ZDJĘĆ

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X