Adrian Lawrotycz

Adrian Lawrotycz

O MNIE

Adrian Lawrotycz – Owocowy Uzdrowiciel
Bioenergoterapeuta, terapeuta i jasnowidz. Od dziecka pasjonat poznania tajemnic życia, świadomości ludzkiej i determinantów nimi rządzących.

W swej codziennej pracy z człowiekiem posługuje się metodą Bioterapii Zdenko Domancica, a także swoim autorskim narzędziem Ustawieniami Pola Świadomości.

Lata spędzone nad badaniem ludzkiej aury i energetyki, pozwoliły mu wnikliwie przenikać przez zakamarki ludzkich tajemnic. A także rozwinąć umiejętność jasnowidzenia i jasnoczucia. Poprzez co jeszcze skuteczniej może prowadzić swych podopiecznych przez proces zrozumienia siebie.

Poza tym Witarianin uśmiechający się od ucha do ucha, niosący swoją wiedzę i doświadczenie z pasją dzielnia się Nimi wśród Innych.

Każda chwila spędzona przy tym entuzjaztycznym gawędziarzu, może wnieść światło nowego horyzontu do Twojego Życia.

CO NA FESTIWALU?

Bioenergoterapia metodą Zdenko Domancica – procesy energetyczne równoważące życie.

Balans energetyczny w codziennym życiu człowieka.

Bioenergoterapia metodą Zdenko Domancica – procesy energetyczne rządzące naszym życiem.
Energia dąży do równowagi. Czyli jak balansujące siły przyrody rządzą naszym życiem, zdrowiem i szczęściem.
Nieskończona Energia Życia w Naszych Rękach. Czyli jak korzystać z balansujących sił przyrody dla naszego Zdrowia i Dobra.
✨✨✨
Na moim wykładzie poruszę temat balansu energetycznego w naszym codziennym życiu. W jaki sposób nierównowaga i dysharmonia któregokolwiek elementu istnienia człowieka może mu odebrać zdrowie, spełnienie czy szczęście z jego własnego Pola Doświadczeń.
Zasady funkcjonowania bioenergoterapii świetnie oddają to jak natura łagodną, acz stanowczą ręką kształtuje nasze życie.
Jak daje i odbiera z największą  dokładnością wszystkie swoje Dary.
Ponieważ każdy najmniejszy element tego świata podlega tym samym prawom dążącym do równowagi i harmonii. Prezentacja ta będzie miała za zadanie odsłonić kulisy tego co dotychczas wydawać się mogło nieznane i tajemnicze… fatum rządzące ludzkim życiem, które nie jest niczym innym jak Balansującymi Siłami Przyrody.”
✨✨✨

GALERIA ZDJĘĆ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X