Aleksandra Bąk

Aleksandra Bąk

O MNIE

Kiedy ludzie pytają mnie kim jestem, w pierwszej kolejności odpowiadam, że ARTYSTKĄ.

Od zawsze kocham tworzyć i sprawia mi to ogromną przyjemność. Tym też się zajmuję- w różnych sferach życia. Budzę świadomość, stąd też moje ŚWIADOMIE, które jest zarówno moją nazwą „medialną”, jak i mantrą życiową.

Taką mam swoją „misję” na tym Świecie. To kocham i tym się zajmuję.

Z zawodu jestem dietetykiem, życiowo- specjalistą od diet. Przeżyłam chyba każdą możliwą i o jaką mnie nie zapytasz- opowiem Ci coś o niej z własnego doświadczenia.

Opowiem Ci także z własnego doświadczenia coś o każdym zaburzeniu odżywiania.

Doświadczenie – to jest moja największa karta przetargowa do zrozumienia tak wielu historii różnych ludzi, z którymi miałam okazję pracować i pomagać.

U mnie budzenie świadomości zaczęło się właśnie przez jedzenie i też przez jedzenie chciałabym trafić do jak największej ilości osób (robię to m. in. przez fb i YT- zapraszam!)

CO NA FESTIWALU?

Wykład na temat zdrowia- nie tylko fizycznego ale również psychicznego. O czym się nie mówi w temacie diety surowej? Holistyczne podejście do diety i życia, samoŚWIADOMOŚĆ, praca z emocjami i ukochanie siebie.

…Przez ostatnie kilka miesięcy żywiłam się samymi sokami. I to co się działo sprawiało, że przecieram oczy z niedowierzania i śmiałam się pełna podziwu tego, co widzę, co przeżywam, czego doświadczam i jak zmienia się wszystko w okół mnie.
Ale to była tylko część procesu.
Druga część, to emocje i praca z nimi.
Często z ogromnym brudem, z którym >jakoś< musimy się zmierzyć.

To, co wkładamy do naszych ust ma bezpośredni wpływ na całe nasze życie.

Możemy albo karmić siebie z czułością i dbałością, dając sobie to, co w danym momencie dla nas najlepsze, albo nie… kierując się modą, wiarą w „kogoś” i słuchając innych, zamiast… siebie.

Wszystko się zmienia, kiedy Ty się zmieniasz. Wszystko się zmienia, kiedy się otworzysz i powiesz Światu i Życiu: TAK. I zawsze możesz to zrobić.

„Życie rozkwita drugimi szansami – nawet kiedy ta druga szansa jest szansą milionową…”

W moim wykładzie opowiem Ci o dietach, które przeżyłam i dlaczego żadna z nich nie działa. Opowiem Ci mojej historii tego, jak wyleczyłam się z anoreksji, depresji, otyłości, bulimii, problemów w relacjach, niemocy, byciu zawsze nie dość i za mało.

Opowiem nie tylko o diecie, ale także i przede wszystkim o pracy z emocjami i programami, które w sobie nosimy i które warunkują tak wiele trudności z jedzeniem, relacjami i całym życiem.
Opowiem o zablokowanych emocjach i energii w naszym ciele, które sprawiają, że nie jesteśmy w stanie schudnąć, chociaż próbowaliśmy już wszystkiego.

Zaproszę Cię także na mój warsztat uwalniania tych emocji.

To nie będzie prosty wykład.

Ale będzie prawdziwy i mam nadzieję, że pomocny dla wszystkich tych, którzy wciąż poszukują „diety idealnej”, która jest tak intuicyjna i tak różna dla każdego, jak oddech…

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X