Aleksandra Masalska-Skwira

Aleksandra Masalska-Skwira

O MNIE

Jestem osobą wielu profesji. Od 24 lat jestem aktywnym architektem. Jestem także dyplomowana nauczycielką yin jogi i jogi w życiu codziennym, bioterapeutką i radiestetką, byłą akrobatką…i kilka innych. Medytacja jest moją codzienną praktyką. Od 27 lat nie jem mięsa, a od 2010 r. jem na surowo, w tym przez ostatnie lata głownie owoce i soki owocowe. Praktykuję tez suche posty.

CO NA FESTIWALU?

Od zawsze starałam się odnaleźć drogę do samej siebie. Przechodziłam przez rożne fazy i zgłębiałam rożne dziedziny wiedzy. Ostatecznie doprowadziło mnie to do punktu w którym wiem, że należy podążać za własną prawdą, słuchać się własnego ciała i duszy.

Każdy może to zrobić, ale ciało i dusza komunikują się z nami w sposób bardzo subtelny, cichutkim głosikiem. Człowiek zagoniony, żyjący niehigienicznie, w stresie, po prostu nie zwraca uwagi na te dyskretne sygnały. Jak to zmienić? Jakie są podstawy dbania o siebie? Temat jest bardzo szeroki: dieta, przebywanie na słońcu i w naturze, ruch, sen to podstawy. Ale są jeszcze inne aspekty, rzadziej poruszane ale niemal równie ważne. Wybrałam dwa, które są najbliższe mojemu sercu i właśnie o nich chciałabym Wam opowiedzieć podczas festiwalu:

  1. Architektura: jak miejsce w którym żyjemy wpływa na nasze zdrowie i życie. Na co zwracać uwagę prze zakupie domu i mieszkania. O czym należy powiadomić swojego architekta, kiedy budujemy dom lub projektujemy wnętrza w mieszkaniu. Jak rozmawiać z architektem. Jak zaprojektować dom i ustawić go na działce by zmniejszyć koszt użytkowania budynku. Wnętrza przyjazne człowiekowi.
  2. Drugi temat to: Jak zmniejszyć stres w codziennym życiu, uważność, miłość do siebie.

Zapraszam serdecznie.

Ola poprowadzi dwa wykłady na żywo online.

GALERIA ZDJĘĆ

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ

Profil prywatny

Forum Oddechu

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X