Andrzej Pierowski

Andrzej Pierowski

O MNIE

Rosjanin 59 lat, przedsiębiorca, 26 lat mieszkam w Polsce.

W 2008 roku pod wpływem rozdziału „Żywa kuchnia” z książki Vadima Zelanda „Sprawca rzeczywistości” zacząłem interesować się aktywnie tematem żywego jedzenia, a przy okazji również higieny naturalnej.

Przeczytałem wiele książek (autorytetów z różnych krajów) i badałem temat w Internecie. Jako fizyk jądrowy z wykształcenia, podszedłem również do tematu z pozycji nauk ścisłych i rozpocząłem eksperymentowanie nowej wiedzy, oczywiście na sobie. Pozytywne rezultaty pojawiły się nieoczekiwanie szybko.

W ciągu ostatnich kilku lat ewoluowałem od jedzenia na surowo do mono-frutarianizmu.

Praktykuję cotygodniowe oczyszczanie poprzez suche, 36 godzinne głodówki.

Raz w roku przeprowadzam dłuższy post (dotychczasowy najdłuższy, w 2016 roku, trwał 7 dni na sucho plus 29 dni wg metody Marvy Oganian).
Taki styl życia prowadzę już pawie 11 lat i nigdy tego nie pożałowałem.

Więcej o Andrzeju:
https://zdrowomyslenie.wordpress.com/informacje/

CO NA FESTIWALU?

O sobie, jak odżywiałem się, co było przyczyna zmian. Przejście z tradycyjnego odżywiania na witarianizm. Zmiany w zdrowiu, zmiany w świadomości. Stosunek do medycyny i lekarzy. Witarianin a otoczenie, rodzina. Wskazówki dla początkujących, czego nie oczekiwać po zmianie trybu życia. Skąd czerpać wiedzę i jak szukać informacji. O wydawnictwie AST. Jadłospis, woda, posty, aktywność fizyczna.

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X