Anna Gardocka

Anna Gardocka

O MNIE

Moja przygoda z jogą rozpoczęła się kilka lat temu i nie spodziewałam się zupełnie, że poczuję misję dzielenia się nią z innymi. Ukończyłam studia podyplomowe na GWSH na kierunku akademia praktyków jogi.

Cały czas praktykuję pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i kontynuuję naukę w Krakowie u Agnieszki i Macieja Wielobobów, którzy poszerzają moją wiedzę i umiejętności w zakresie medytacji, jogi terapeutycznej i powięziowej, oczywiście w stylu Viniasa Krama.

Praktykę układam samodzielnie, opierając się na sprawdzonych zasadach i własnych doświadczenia w stylu Viniasa. Interesuje mnie budowa ciała, a także wszelkie zależności pomiędzy różnymi narządami i układami ruchu.

Wyznaję zasadę praktyki w myśl tego, że joga jest dla każdego bez względu na wiek, stan zdrowia i stopień zaawansowania. Joga jest czymś więcej niż tylko asanami (pozycjami).

Fascynują mnie pozycje odwrócone jak stanie na głowie, rękach czy świeca. Na festiwalu będę chciała podzielić się nimi z uczestnikami 🙂

CO NA FESTIWALU?

Temat wykładu:
Historia jogi
-czym jest joga
-skąd wzięła się w Europie i w samej Polsce

Warsztat:
– Joga z elementami balansów i pozycji odwróconych
– joga z elementami terapeutycznymi – powięziowa
– Joga dla dzieci

Zapraszam do wspólnej praktyki, gdzie wejdziemy bardziej w głąb siebie, poznamy medytację w ruchu i poszalejemy wspólnie w pozycjach odwroconych! Najmłodszych zapraszam na wspólną zabawę z pozycjami zwierząt! I bajkową przygodę z relaksem!

GALERIA ZDJĘĆ

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X