ANNA WARASZKO

ANNA WARASZKO

O MNIE

Muzycznie, Ania Waraszko lubi podróże – ma na swoim koncie występy za oceanem: m.in. w Kanadzie, ale również w TVP2 „Voice Of Poland” oraz TVP1 „O! Polskie Przeboje”.

W 2017 r. pojawiła się debiutancka płyta Ani, na której znalazły się w autorskie teksty i kompozycje, w tym piosenka „Podróż” z Numer Raz.

Album utrzymana jest w klimacie soul i r&b, a w warstwie instrumentalnej słyszymy wielu wybitnych muzyków.

Swoje inspiracje czerpie z takich wykonawców muzyki jak: Nina Simon czy Sade.

Ania Waraszko jest również artystą plastykiem, rzeźbiarką, grafikiem komputerowym i architektem wnętrz. Malarstwo jest jej drugą pasją. W wolnych chwilach tworzy również grafiki i animacje komputerowe.

Realizowała indywidualne wystawy malarskie w Polsce i w wielu innych krajach (Fügen – Austria, Bamberg – Niemcy, Sommecaise Galerie de L’Objet -Francja).

Brała również udział w targach malarskich Germany Frankfurt Oder. Zdobywa wyróżnienia w tym zakresie i realizuje wystawy fotograficzne.

Więcej informacji: www.aniawaraszko.pl

A tak prywatnie od 2 lat jestem vege, a rok Raw4Till i z dnia na dzień owoców jem coraz więcej!

CO NA FESTIWALU?

W sobotę 1 czerwca o godzinie 19:30 zabiorę Was w krótką podróż muzyczną! Zaśpiewam m.in. utwory autorskie z płyty „Podróż” oraz kilka owocowych coverów.

Dowiecie się jak powstała piosenka „Podróż”, bo to od niej wszystko się zaczęło. O przemianach, twórczości, byciu sobą i bieganiu boso wśród pól żółto kwitnącego rzepaku.

Podczas koncertu wykonam nie tylko autorskie utwory, ale znajdą się i takie, które dobrze znacie. Wybrałam te najbardziej owocowe. Może nawet uda mi się Was przekonać do wspólnego śpiewania!

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ

GALERIA ZDJĘĆ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X