Asia Pyrek

Asia Pyrek

O MNIE

Asia Pyrek MARIPOSA

– Komponuje muzykę, improwizuje, śpiewa.

– W przygotowaniu jest jej solowy album, który nagrała na Kubie w afro-kubańskim stylu – MARIPOSA – „Efekt Motyla” (z muzykami z takich zespołów jak Buena Vista Social Club i Afro-Cuban All Stars oraz z Urszulą Dudziak).

– Jeździ po świecie i fotografuje (m.in. National Geographic).

– Produkuje filmy (m.in. Discovery, TVP).

– Zajmuje się numerologią (doradzała szefom polskich partii politycznych, dyrektorom generalnym potężnych firm, tajskiej rodzinie królewskiej, szamanom i czarodziejom).

– Robi warsztaty i prywatne sesje rozwoju osobistego (m.in. kręgi kobiet, warsztaty muzyczne i numerologiczne).

– Wykłada (np. TEDx i prywatne uczelnie).

www.asiapyrek.pl

https://m.me/asia.pyrek.5

CO NA FESTIWALU?

Otworzymy się na to, że jesteśmy dźwiękami w „tu i teraz”. Oddech, kroki, głos…
Dźwięk obecności utrzymujemy kontakt z rzeczywistością – z innymi dźwiękami – i wtedy tworzymy utwór muzyczny ze światem, w którym w danym momencie jesteśmy – będąc swoim własnym instrumentem. Zapraszam do wspólnego muzykowania – każdego, kto ma ochotę 😉

JESTEŚMY MUZYKĄ

Muzyka jest jedyną formą sztuki, którą każdy może tworzyć. Gdziekolwiek pójdziemy są z nami nasze kroki, oddech i głos – więc świadomość rytmu i strojenia jest mniej lub bardziej powszechna dla większości z nas. Nie potrzebujemy specjalnego miejsca, dodatkowych kosztów, edukacji, a nasze instrumenty są z nami przez cały dzień.

Czy to nie jest niesamowite?

Wg mnie podstawą otarcia się na tworzenie muzyki jest uważność i zabawa. Najlepiej zacząć od słuchania otoczenia, w którym jesteśmy i świadomego tworzenia dźwięków, które pasują do tego, co słyszymy. Szukania i sprawdzania, czy nam się podobają. Jeden po drugim. Bawiąc się nimi i eksperymentując.

Potrzebujemy ciekawości i wytrwałości. A potem z czasem okazuje się, że muzyka to nie tylko karaoke, że nasze ciała potrafią tworzyć niesamowite dźwięki – naśladować perkusję, gitary, trąbki lub dźwięki natury (wiatr, dzikie zwierzęta). A kiedy nas to bawi, to chętniej wracamy do muzykowania i pewnego dnia możemy obudzić się jako profesjonalni muzycy.

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X