Damian Uchal

Damian Uchal

O MNIE

Moja droga zaczęła się od przebłysku nieumysłu.

Następnie zagłębiając się w siebie, medytując, nawiązywałem kontakt z wypartymi, niezaakceptowanymi emocjami, odzyskując kontakt z ciałem i świadomość siebie.

Masa warsztatów, ścieżek, doświadczeń i nauczycieli w tym przede wszystkim zachowanie obecnej uważności teraźniejszości gdy kolejne warswy nieświadomości wychodziły na powierzchnie pozwoliły na ich rozpuszczanie.

W tym czasie intuicyjnie zmieniłem kilka lat temu dietę na wegetariańską a w ostatnim roku nagle mocno przyszedł temat surowego odżywiania, który wdrażam i którym jestem mocno zainspirowany.

Proces wzrostu samoświadomości jest procesem globalnym. Wkraczamy na nowe obszary w nas a za tym nowe na zewnątrz. Będąc zmianą, wyrażając odnalezionego siebie inspirujemy się nawzajem i wykraczamy poza dotychczasowe horyzonty zdarzeń jako ludzkość.

Więcej o Damianie:

www.damianuchal.com

CO NA FESTIWALU?

„Holistyczny wzrost samoświadomości”

Holistyczny rozwój i zdrowe- długowieczne życie, w różnych starożytnych systemach integrującej wiedzy, którą możemy się inspirować w obecnych czasach zmian.

Po wykładzie wspólne ćwiczenie:

Czuj, oddychaj, wyrażaj. W połączeniu ze sobą manifestuj zamiary ponad uwarunkowaniami.

Objejmując emocje w medytacji w ruchu i podczas integracyjnych ćwiczeń radykalnej szczerości, wyrażając siebie jak najpełniej.

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X