Elżbieta Dziewanna Malec

Elżbieta Dziewanna Malec

O MNIE

Mam 47 lat i jestem białą szamanką. Moja surowa przygoda zaczęła się w lipcu 2017 roku i to właśnie wtedy dopiero zaczęłam naprawdę żyć, całe przejście było dla mnie bardzo naturalne i był to bardzo świadomy, cudowny proces.

Nie zdawałam sobie jednak sprawy jak bardzo zmieni się moje dotychczasowe życie. To niewiarygodne, ale tak to u mnie wyglądało z dnia na dzień porzuciłam etat za granicą, wróciłam do kraju, zamieszkałam w małym domku i postanowiłam oddać się tym, którzy tego potrzebują.

Nigdy nie mogłam pogodzić w sobie szamańskiej duszy, uciekałam od przeznaczenia, nie potrzebuję już uciekać, odnalazłam wszystko czego zawsze szukałam w życiu, kto by pomyślał, że to owoce mi w tym pomogą. Niewiarygodne, ale w życiu wszystko jest możliwe.

W chwili obecnej oddałam się służbie ludzkości, moim obowiązkiem jest służyć istotom żyjącym poprzez kontakty z duchami oraz z energiami spoza i z naszego świata, szerzyć miłość, dobro i nieść zdrowie.

Moim zadaniem już na zawsze jest pilnować harmonii i równowagi.

Chcę się dzielić moimi doświadczeniami i zachęcam niezależnie od wieku do takiego stylu życia. Bo to nasza przyszłość i ratunek dla świata. Moim pragnieniem jest aby każdy człowiek i każda istota żyjąca była wolna.

Więcej: https://magicznyzielnikdziewanny.wordpress.com/

CO NA FESTIWALU?

Jak i kiedy należy siać i zbierać zioła, jak je przygotowywać i zażywać aby obdarowały nas największą swoją mocą.

Jak prowadzić i dbać o dom bez zbędnej, trującej chemii.

Jak przygotowywać posiłki dla rodziny gdzie nie wszyscy są surojadkami aby było ekonomicznie i nie zabierało mnóstwa czasu. Jak łatwo, szybko i oszczędnie robić zakupy. Jak pozbyć się złych wibracji z roślin i owoców zakupionych w sklepie.

GALERIA ZDJĘĆ

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ

grupa na facebook dla Surojadków

grupa na facebook o magii, rozwoju duchowym i ziołach

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X