Ewa Nitka-Dudzik

Ewa Nitka-Dudzik

O MNIE

Jestem miłośniczka życia!

Joga, szerokopojęty ruch, sport oraz praca z ludźmi są moją wielką pasją od ponad 15 lat. Jestem nauczycielka jogi, trenerem personalnym i szkoleniowcem oraz mamą dwójki łobuzów.

Fascynuje się roślinnym stylem życia szczególnie we wersji surowej. Przez wiele lat prowadziłam swój własny klub fitness oraz studio jogi w Polsce, ale idąc za głosem serca wybrałam słońce, ocean, czyste powietrze i możliwość chodzenia na boso przez cały rok 🙂 

Aktualnie mieszkam ze swoją rodziną na cudownej wyspie kanaryjskiej, Gran Canari, gdzie obcuje z przepiękną naturą i owocami, poznaje nowe obyczaje oraz zatapiam się w “slow life”.

Cudownie, że będę mogła podzielić się z Tobą moim owocowym doświadczeniem i wszystkim tym, co mam w swoim sercu.

Mój nowy projekt:

http://www.facebook.com/roslinnedzieciaki

CO NA FESTIWALU?

Roślinne dzieciaki to historia o tym, jak surowe, roślinne jedzenie, słońce i krystaliczne czyste powietrze doprowadziło całą naszą rodzinę do życia w radości, lekkości i przede wszystkim świadomości przeżywania każdego dnia.

Kiedy decydujesz się zmienić całe swoje życie podążając intuicyjnie za naturą, już nic nie jest takie samo jak kiedyś. Kiedy otwierasz się na to, co nie do końca jest zrozumiałe dla umysłu, ale wyczuwalne sercem, Twoje życie przechodzi wielką transformację.

Kiedy sam pociągniesz za klamkę pierwszych, bardzo wąskich drzwi roślinnego świata, wszechświat wskaże Ci kolejne zdecydowanie szersze. Posłuchaj na żywo o tym, jak całą naszą rodziną „latamy nad chodnikami”.

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X