Joanna Pachla

Joanna Pachla

O MNIE

Jestem psychologiem, obecnie w trakcie kursu instruktorskiego Akademii Technik Ekspresyjnych i Terapii Relaksacyjnych.

Na co dzień pracuję z dziećmi w systemie edukacji alternatywnej. Traktuję ekspresję jako narzędzie pracy ze sobą, umożliwiające dostęp do naszego wnętrza, do naszych emocji, potrzeb, lęków.

Uważam, że każdy z nas nosi w sobie naturalną potrzebę twórczej ekspresji. Podążanie za swoją intuicją, zaufanie sobie, pozbycie się blokad, odrzucenie reguł i oczekiwań daje nam możliwość spontanicznego tworzenia w tu i teraz, w naturalnym akcie ekspresji, w stanie flow.

Tym chciałabym się dzielić z innymi. Zajęcia prowadzę w oparciu o podejście intermodalne, połączenie różnych dziedzin sztuki – tańca, obrazu, dźwięku.

CO NA FESTIWALU?

Jedyny źródłem poznania rzeczywistości są zmysły. Zapraszam Cię do eksperymentowania z nimi w przestrzeni, w której wszelkie kombinacje są dozwolone. W świecie zmysłów nie ma żadnych ograniczeń – możesz tego doświadczyć poprzez ich świadome doświadczanie, łączenie, wyrażanie za pomocą innych modalności.

Skupimy się na doznaniach płynących ze zmysłów zapachu i smaku. Odebrane wrażenia będziemy wyrażać za pomocą koloru, ruchu i dźwięku. Spróbujemy znaleźć ruchy płynące z kubków smakowych, dźwięk pomarańczy, barwę palącego się kadzidła i wiele, wiele innych.

Każdy z nas będziemy mógł przenieść się do krainy swojej własnej synestezji.

Tworzenie jest naturą ludzkiego życia. Każdy z nas nosi w sobie naturalną potrzebę twórczej ekspresji. Chciałabym, aby te zajęcia pozwoliły Ci na spotkanie ze swoją twórczą naturą, spotkanie z Twórcą, którym jesteś. Dzięki zaufaniu sobie i podążaniu za głosem własnej intuicji możemy tworzyć w tu i teraz.

W trakcie tego warsztatu zmysły smaku i zapachu staną się dla nas polem do ekspresji twórczej. Dzięki ekspresji ruchu, dźwięku, kształtów, kolorów możesz wyrazić swoje emocje i dobrze się przy tym bawić. Bez oceniania, analizowania i oczekiwań, w naturalnym akcie ekspresji. Dla czystej przyjemności tworzenia.

Zajęcia poprowadzę w oparciu o podejście intermodalne. Polega ono na połączeniu różnych
form ekspresji artystycznej – sztuk wizualnych,  muzyki, tańca intuicyjnego. Jeśli chcesz doświadczyć nowego, doświadczyć bycia w tu i teraz wszystkimi zmysłami, spędzić twórczo czas w przestrzeni zabawy, eksperymentów i połączenia zmysłów, zapraszam.

Fuzja – warsztat uwolnienia ekspresji, wizyta w świecie zmysłów i eksperymentów. W roli głównej smak i zapach. Wyrażanie się za pomocą koloru, ruchu i dźwięku.

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X