Joanna Szczygłowska

Joanna Szczygłowska

O MNIE

Magister, fizjoterapeuta, osteopata, coach duchowy . Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Poznaniu na kierunku fizjoterapia i Austriacką Szkołę Osteopatii, aby poznać ścieżki masażu leczniczego i terapii manualnej z Zachodniej Wiedzy Medycznej i połączyć je z Mądrością Wschodu i starożytnych sztuk uzdrawiania z różnych zakątków świata takich, jak Anielski Biały Śpiew, taniec, muzykoterapia (gra na misach tybetańskich, didgeridoo, dzwonkach koshi, bębnie i indiańskich fletach), szamanizm (praca z duchami przodków i duchami natury), biała tantra, medycyna chińska i tybetańska.

Studia podyplomowe z coachingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu zainspirowały mnie do stworzenia własnego SPA & WELLNESS Anielska Grota w Hotelu BAST w Inowrocławiu k. Torunia i zorganizowania tam holistycznego centrum relaksu, rozwoju i kompleksowej rehabilitacji schorzeń kręgosłupa i narządów wewnętrznych.

Relaksuje się tam ludzi po długotrwałym stresie oraz leczy dorosłych i dzieci za pomocą doboru właściwej diety, usunięcia złych nawyków, zadbania o odpowiednie ćwiczenia i ruch, medytacji, ziołolecznictwa, aromaterapii, fizjoterapii, osteopatii, terapii manualnej, medycyny chińskiej, tybetańskiej i licznych warsztatów rozwoju osobistego.

Pasjonuję się naturalną jazdą konną i łucznictwem konnym. Zajmuję się zaklinaniem koni ucząc ludzi ich sekretnego języka ciała, emocji i energii.

Miłość do zwierząt sprawia, że pomagam zwierzętom kompleksowo rehabilitując je z różnych urazów, traum, emocji.

Moją pasją jest szukanie praprzyczyn chorób u dorosłych, dzieci i zwierząt dzięki harmonizowaniu ciała, emocji, umysłu i duszy. Lubię podróże i mistykę.

Od każdej Istoty na swojej drodze uczy się czegoś nowego.

Link do mojej strony internetowej:
http://www.anielskagrotaspa.pl/

Tel: 694 343 507

CO NA FESTIWALU?

DUCHOWOŚĆ W MEDYCYNIE HOLISTYCZNEJ, czyli jak dbać o siebie i swoich Bliskich, aby cieszyć się dobrym zdrowiem i długowiecznością

Program wykładu:

♡ Holistyczne aspekty zdrowia, czyli jak znaleźć równowagę pomiędzy wellnesem fizycznym, seksualnym, genetycznym, energetycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym

♡ 7 kluczy do harmonii wewnętrznej – odkryj tajemnicę długowieczności.

♡ Nowoczesne metody medycyny holistycznej: świadomy ruch, zbilansowana dieta, ziołolecznictwo, naturoterapia, drzewoterapia, aromaterapia, masaż intuicyjny, pranajama, transformacja emocji, odkrycie programów rodowych, reinkarnacja, tworzenie pozytywnych relacji, tantra, medytacja umysłu, osteopatia czaszkowo-krzyżowa i wisceralna, terapia Bowena, poznanie swoich pasji i talentów, celów i marzeń, odkrycie swojej osobistej ścieżki duchowej i mistyki.

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ

Joanna Sczygłowska (profil prywatny)

Anielska Grota SPA

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X