Karolina Marusińska

Karolina Marusińska

O MNIE

Witajcie !

Mam na imię Karolina i od kilku lat zajmuję się tworzeniem biżuterii artystycznej techniką makramy. Ze sznurka oraz kamieni i minerałów wyplatam przeróżne ozdoby, głównie biżuterię: naszyjniki, kolczyki, bransoletki a także duże makramy na ścianę, łapacze snów, lampiony, ekologiczne torby na owoce a nawet dekoracje festiwalowe.

CO NA FESTIWALU?

Zapraszam Was bardzo serdecznie na warsztaty tworzenia biżuterii z rzeczy znalezionych w lesie, np z kamieni, szyszek, kasztanów, piórek, muszelek. Będę miała ze sobą kryształy górskie oraz wiele innych kamieni i minerałów, z których będzie można stworzyć biżuterię. Podzielę się z Wami wiedzą, jak za pomocą sznurka i umiejętności zaplatania kilku makramowych węzłów stworzyć oryginalną biżuterię/zawieszkę/brelok. Opowiem też co nieco o makramie i o mojej pasji do niej.

Warsztaty są bezpłatne dla pierwszych 10 osób. Jeżeli nazbiera się większa grupa, zorganizujemy drugą turę warsztatów, w cenie 30 zł/os. Zapisy są zbierane pod adresem: [email protected] lub przez zgłoszenie na facebooku – Linart.

Zapraszam również na moje kolorowe stoisko – LINART, gdzie będziecie mogli zapoznać się z tym co tworzę z wielkiej pasji! A jeżeli jesteście ciekawi już teraz, zapraszam za strony:

http://www.makramalinart.pl/

Posiadam też dużo dekoracji makramowych, które zawiesimy gdzieś na drzewach jeżeli pogoda będzie sprzyjająca bądź w jakimś zadaszonym miejscu

Owocowe pozdrowienia!
Karolina Marusińska – Linart

GALERIA ZDJĘĆ

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X