Konsultacje irydologiczne

Konsultacje irydologiczne

Na owocowym festiwalu będzie możliwość konsultacji irydologicznej👁.

Irydologia zajmuje się badaniem tęczówki oraz innych części oka w celu oceny aktualnego stanu zdrowia. Irydologia to także źródło informacji o predyspozycji do niektórych chorób, zawartości toksyn w organizmie, przebytych chorobach, a nawet o przyszłych zagrożeniach.

Dzięki konsultacji irydologicznej będziesz miał szersze spojrzenie na swój organizm. Dowiesz się jakie organy warto wspierać i na co zwrócić uwagę w drodze do zdrowia.

W ekipie prelegentów znajdują się pasjonaci medycyny naturalnej, w tym Jakub Tyrała i Tomaš Tomašević, którzy pragną podzielić się wiedzą zdobywaną przez lata pracy z ludźmi.

Ilość miejsc ograniczona.

Sugerowana cena festiwalowa 15PLN za 15 minut.

Jakub Tyrała- Irydologia interesuje się 2 lata. To wspaniałe narzędzie i bezbolesna metoda dzięki której jestem w stanie stworzyć dla Ciebie protokół ziołowy.

Tomasz Tomaszewicz- Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Dzięki analizie tęczówki i twardówki oka mogę nie tylko zaobserwować potencjalny stan zdrowia i genetykę organizmu, ale również kondycję mentalną i danej osoby. Irydologia jest dla mnie jednym z kilku narzędzi ułatwiającym powrót do zdrowia fizycznego i psychicznego moich klientów.

GÓRA

X