Maciek Łukowski

Maciek Łukowski

O MNIE

Cześć. Mam na imię Maciek. Pasjonują mnie afrykańskie rytmy. Tworzę, odkrywam, dzielę się sobą i inspiruję. Na owocowym festiwalu poprowadzę warsztaty gry na bębnach djembe oraz lekcje Świadomości poprzez ruch Metodą Feldenkraisa. Zapraszam w podróż pełną owocowych, słonecznych, afrykańskich rytmów, uważności i świadomego ruchu. „Aby to co niemożliwe stało się możliwe, to co możliwe łatwe, a to co łatwe pełne gracji i prawdziwego piękna”

Lubię uczyć się nowych rzeczy i rozwijać. Życie to dla mnie fascynująca podróż podczas której chcę jak najwięcej dowiedzieć się, doświadczyć i poczuć.

Obecnie uczę gry na bębnach djembe i gram w zespole Summana. Jestem również autoryzowanym nauczycielem lekcji Świadomości poprzez ruch Metodą Feldenkraisa

Moją misją jest inspirowanie innych do rozwoju i do odrywania coraz nowych obszarów ich życia.

https://www.facebook.com/Maciekin

https://www.facebook.com/InspiRytm/

https://www.facebook.com/FeldenkraisWarszawa/

CO NA FESTIWALU?

“W rytmie bębnów – Warsztaty gry na djembe”

Na warsztacie będziemy się uczyć tradycyjnych rytmów granych na bębnach djembe. Granie na bębnach ma wspaniały wpływ na samopoczucie oraz nastrój. To również rewelacyjna forma odpoczynku i relaksu. Zależy mi żeby osoby biorące udział w warsztatach znalazły rytm w sobie, we własnym oddechu, poruszaniu się, działaniu. Uważam, że muzyka bębnów wspaniale nadaje się do tego celu.

“Uważność – Świadomość – Życie : Warsztat edukacji somatycznej Metodą Feldenkraisa”

“Ruch to życie, życie to proces. Popraw jakość tego procesu, a poprawisz jakość samego życia.” ” – Moshe Feldenkrais

Metoda Feldenkraisa opiera się na założeniu, że istotą życia jest ruch i zmieniając sposób poruszania się zmieniamy całe nasze całe życie. W Metodzie Feldenkraisa poprzez ruch uczymy się siebie. Odkrywamy własne możliwości oraz poszerzamy ich zakres.

Jest to metoda zarówno dla osób które chcą pełniej doświadczyć własnego ciała, bardziej poznać własne możliwości i zwiększyć ich zakres, ale również dla osób, które zmagają się z różnymi bólem kontuzjami czy dolegliwościami neurologicznymi.

Na owocowym festiwalu zrobimy kilka lekcji Świadomości poprzez ruch Metodą Feldenkraisa. Każda z tych lekcji trwa od 45 minut do godziny i jest na jakiś temat dotyczący naszego funkcjonowania.

Na przykład: oddech, oczy, miednica. Jest to punkt wyjścia do doświadczenia tego jak się poruszamy i jak działamy.

Lekcje są dla każdej osoby. Jest w nich dużo czasu na odpoczynek i skupienie się na odczuciach płynących z ciała. Każdy z uczestników robi tyle ile może łatwo i w komfortowym zakresie.

GALERIA ZDJĘĆ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X