Małgorzata Kalyciok

Małgorzata Kalyciok

O MNIE

W poszukiwaniu optymalnego zdrowia od wielu lat zagłębiam tematykę medycyny alternatywnej. Myślą przewodnią mojej praktyki jest holistyczne podejście do zdrowia, czyli postrzeganie człowieka jako integralną całość na którą składa się duch, umysł i ciało. Wiedzę swą opieram na podstawie założeń medycyny chińskiej, ajurwedyjskiej, fitoterapii oraz innych nauk i nurtów związanych z szeroko pojętą medycyną komplementarną.

Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku ajurweda w GWSH w Katowicach, liczne kursy, szkolenia jak np. z MSP /Metodyka Strategiczna Polistymulacji oraz różne warsztaty z dziedziny medycyny alternatywnej.

Moim celem jest pomagać ludziom w odnalezieniu spokoju, blokad i rozpuszczaniu ich. Wspomóc ciało by mogło złapać utracony balans i uzdrowić się.

CO NA FESTIWALU?

Terapia dźwiękiem jest masażem komórkowym. W trakcie drgań, wibracji, dźwieków ciało i umysł wprowadzone zostają w stan głębokiego relaksu, wyciszenia, podobnego do medytacji, twórczej wizualizacji. Dochodzi do zsynchronizowania obu półkul mózgowych. Ciało, pozbawione blokad i napięć, zaczyna odczuwać lekkość i błogi spokój.
Fala akustyczna niesie energię mechaniczną oraz informację. Muzyka i dźwięki oddziałują na narząd słuchu, ale także na tkanki całego ciała na zasadzie pobudzenia mechanicznego do drgań.

Dźwięk mis jest odczuwany w ciele jako bardzo przyjemne doznanie. Tym dźwiękiem, wibracją nasycamy się, cieszymy. Jeżeli jesteśmy zharmonizowani, wówczas jesteśmy zdrowi. Dysonanse czynią nas chorym. Wychodząc z założenia, że powstaliśmy z dźwięku, mamy do niego głębokie zaufanie. Będąc w tym zaufaniu do dźwięku odczuwamy drgania w ciele, oddech staje się coraz głębszy. W tym stanie można łatwo uzyskać tzw. stan alfa, który osiągamy poprzez ćwiczenia odprężające, bądź na moment przed zaśnięciem. W tym stanie relaksu jest widoczne wspaniałe działanie uwalniania i oczyszczania.

Kąpiel dźwiękowa: głęboki relaks, harmonizacja, uwolnienie blokad i emocji, rozluźnienie napięć w ciele, wyciszenie

www.gaja-naturalneterapie.pl

GALERIA ZDJĘĆ

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X