Mariusz Alin

Mariusz Alin

O MNIE

Mariusz Alin – jest na diecie pranicznej od 09.2012 (inedia, breatharianizm). Z wykształcenia jest psychoterapeutą zajęciowym, bioenergoterapeutą. Zajmuje się od ponad 20 lat inspirowaniem ludzi w rozwoju interpersonalnym, zawodowym i duchowym.

Stworzył autorski program pt. Proces Wglądu DARK ROOM, który ma na celu przebudzenie świadomości człowieka ku szczęśliwemu życiu. Korzysta z takich narzędzi jak: dieta praniczna (wolność od przymusu jedzenia), wegański bęben etniczny, DARK ROOM, Rozmowa dusz.

www.mariuszalin.pl

www.alin.tv

www.youtube.com/mariuszalin

Grażyna Klein – jest muzykoterapeutką która posługuje się muzyką jako środkiem leczniczym poprawiającym stany depresyjne, czy zaburzenia nerwicowe. Utwory, które wykonuje mają działanie relaksacyjne i transformujące, podnoszące do wyższych wibracji.

Do pracy wykorzystuje instrument o bardzo wysokich wibracjach energetycznych – Monochord, Misy Kryształowe i Harfę Kryształową. Połączenie tych instrumentów wraz ze śpiewem intuicyjnym i bębnem tworzy wejście w trans a prowadzona przy tym medytacja daje głęboki wgląd w życie.

www.grazynaklein.pl

https://www.facebook.com/Gra%C5%BCyna-Klein-402908343144677/

CO NA FESTIWALU?

WIĘCEJ MATERIAŁÓW

Wywiad na temat Procesu Wglądu w Telewizji NTV i VTV – Mariusz Alin –

https://www.youtube.com/watch?v=9TBq75vINFY&t=27s

https://www.youtube.com/watch?v=Iri1HUZbzEI&t=27s

Słowno muzyczna podróż inspiracji w Telewizji VTV – Grażyna Klein & Mariusz Alin –

Wywiad w Telewizji VTV pt. Słowo w muzyce – Grażyna Klein & Mariusz Alin – https://www.youtube.com/watch?v=JW4VfTOZp14&t=470s

Spotkanie inspiracji (o zywiołach, o Blźniaczym Płomieniu, o Pokoju Ciemności) – Grażyna Klein & Mariusz Alin – https://www.youtube.com/watch?v=1Jg-m9Ovo3o&t=369s

GALERIA ZDJĘĆ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X