Marta Obrycka

Marta Obrycka

O MNIE

Pierwszy w Polsce certyfikowany Senior Coach w podejściu Zen Coachingu, dyplomowany Coach Profesjonalny. Absolwentka Socjologii i Zarządzania.

Ukończyła także Komunikację Społeczną i PR. Przez 5 lat współtworzyła Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego.

Od wielu lat jest zafascynowana możliwościami, jakie daje coaching.

Z wyboru serca pracuje coachingowo w podejściu Zen Coachingu. Z pasją prowadzi warsztaty oraz indywidualne sesje coachingowe. Z miłości do muzyki, ruchu oraz życia tu i teraz prowadzi także Medytacje Aktywne OSHO.

Jej misją jest wspieranie i inspirowanie innych, by odkrywali swoją MOC oraz drogę do radosnego spokoju i harmonii.

Więcej o prowadzącej i Zen Coachingu na:

www.martaobrycka.pl

CO NA FESTIWALU?

Medytacje poprowadzi Marta Obrycka Aktywna miłośniczka medytacji oraz życia „tu i teraz”. Certyfikowany facylitator Medytacji Aktywnych Osho. Od 2010 intensywnie zaangażowana w szerzenie i praktykowanie medytacji według Osho. Przez te wszystkie lata dzieli się nimi podczas różnych warsztatów stacjonarnych i wyjazdowych. Poprowadzi je w Warszawie a także w innych częściach kraju.

Poprowadziła je także poza Polską: we Włoszech podczas warsztatów wyjazdowych w Salo, Lago di Garda oraz wielokrotnie w Bolonii. Także w ramach międzynarodowego „Celebrate Life Festival” oraz „Tantra Festival” w Szwecji. Poprowadziła także liczne medytacje w Tajlandii jako niezależne zajęcia oraz podczas międzynarodowych festiwali: „Journey of Love”, „Ecstatica” oraz „Ecstatic Love”. Odwiedziła wiele ośrodków medytacyjnych, jej ulubionym miejscem jest „Osho Miasto” w Toskanii. Na co dzień również praktykuje je, choćby sama we własnym domu.

Medytacje Aktywne wspierają ją w życiu, rozpuszczaniu spięć w ciele, nabieraniu jasności i lekkości, odświeżaniu ciała, poczuciu harmonii i spokoju wewnętrznego.

Dodają jej wigoru, optymizmu, sprawności umysłowej i fizycznej. Misją życiową Marty Obryckiej jest wspieranie i inspirowanie innych, by odkrywali swoją MOC oraz drogę do radosnego spokoju i harmonii co realizuje poprzez prowadzenie Medytacje Aktywne OSHO oraz jako pierwszy w Polsce Senior Coach w podejściu Zen Coachingu.

Już na Owocowy Festiwal 2019 będziemy wspólnie medytować i rozkoszować się razem pysznymi owockami w pełni uważności i wdzięczności.

„Medytacje Aktywne zostały stworzone przez OSHO z myślą o współczesnym człowieku, łączą korzyści tradycyjnej medytacji ze świetną zabawą. Dla każdej z nich została stworzona muzyka oraz etapy, są to starannie dopracowane procesy, które rozpuszczają napięcia i pozwalają doświadczyć wewnętrznej harmonii, poruszyć energię w ciele i wyciszyć umysł. Jedną z głównych zalet Medytacji Aktywnych jest fakt, że są dostosowane do obecnego szybkiego tempa życia. Starannie dobrane procesy przyjmują Cię dokładnie takim jakim jesteś, z Twoją aktualną sprawnością fizyczną, stopniem zestresowania itd. – stopniowo prowadząc w stronę głębokiego relaksu i stanu wewnętrznej harmonii. Niektórzy badacze i entuzjaści tej formy medytacji, nazywają je najbardziej naukowym sposobem integracji trzech umysłów – ciała, serca i intelektu.

Jeśli cenisz sobie harmonię wewnętrzną, klarowny umysł i witalność, a do tego lubisz ruch i żeby „coś się działo” to Medytacje Aktywne są właśnie dla Ciebie! Jeśli masz ochotę rozbudzić swoją witalność, wyzwolić kreatywność i radość życia, dobrze się przy tym bawiąc – zapraszamy właśnie Ciebie do przygody z Medytacjami Aktywnymi! Nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie w medytowaniu.

Medytacje Aktywne Osho nie są połączone z żadnym odłamem religijnym.

Warsztaty rozwojowe: ZEN COACHING – ŻYCIE PEŁNIĄ W KAŻDYM TU I TERAZ.

Co dla Ciebie oznacza życie pełnią?

Jak często czujesz, że żyjesz pełnią życia?

Jakby to było, żyć właśnie tak w każdym „tu i teraz” ?

Podczas tych warsztatów będziemy eksplorować temat „życia pełnią”.

To spotkanie będzie okazją do zanurzenia się w głąb siebie, zobaczenia co skrywa serce oraz połączenia z mądrością ciała i wewnętrzną jasnością.

Podczas warsztatów

– poznasz sposoby na rozpoznawanie czego potrzebujesz by czuć, że żyjesz pełnią życia

– sprawdzisz jak możesz dbać o swoje potrzeby

– będziesz odkrywać jak wiele mówi Ci Twoje własne ciało i…

– jak wykorzystać te informacje by było Ci dobrze ze sobą gdziekolwiek będziesz.

Powiedz sobie tak!

Przyjdź na spotkanie ze sobą i swoim życiem!

Warsztaty będą poprowadzone w podejściu Zen Coaching Polska.

ZEN COACHING jest podejściem, które pomaga dotrzeć do wewnętrznego źródła radości, spokoju, wolności i siły. Wspiera w świadomym kontakcie ze sobą i otoczeniem. Zachęca do życia pełnią własnego potencjału, w zgodzie ze swoimi potrzebami. Jest to także metoda wspierania ludzi przy rozwiązywaniu problemów, realizowaniu marzeń. Dzięki niej osoby uzyskują wewnętrzny spokój, znajdują równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, podnoszą poczucie własnej wartości, zmieniają swoje życie na takie o jakim marzyli.

GALERIA ZDJĘĆ

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X