Mateusz Zieliński

Mateusz Zieliński

O MNIE

Mateusz jest wokalistą solowym pod aliasem OG December, tworzy muzykę będąca mieszanką różnych gatunków muzycznych a szczególnie Conscious rap, hip hop, pop, rock oraz jazzu z licznymi wpływami muzyki elektronicznej.

W jego utworach poruszane są kwestie związane z świadomością, egzystencją, dualizmem, systemem opresji, śledzeniem obywateli, kapitalizmem, rządami kilku i wiele więcej. Można niejednokrotnie usłyszeć również o weganizmie oraz o surowym żywieniu.

Tu możecie posłuchać jego utworów:

facebook.com/OgDecember/

CO NA FESTIWALU?

Hej wam ! 🙋‍♂️

Z tej strony Mateusz Zieliński aka OG December Way Of Life: Vegan Nutrition & Athletics 🌱🙏

Chciałbym podzielić się z wami moją podróżą z świadomością i opowiedzieć trochę o przezwyciężaniu i kreowaniu samego siebie 😊 Powiem coś więcej na temat dualizmu w świecie i w odżywianiu.

Mam 23 lata, mieszkam w jednym z większych miast w Polsce, czuję się jako mieszkaniec ziemi, obywatel wszechświata i podzielę się z wami swoją wiedzą o szerokorozumianej koncepcji zdrowia i o postrzeganiu rzeczywistosci i tego co nas spotyka. Poruszę wiele zbliżonych tematyk oraz dlaczego weganizm, dieta roślinna a przede wszystkim dieta owocowa oraz sport przysłużą się Twojemu zdrowiu w nieprawdopodobny sposób. 🌱🏋️‍♂️🍉🍇🍍🍓🍐🍑🍎

Przedstawię również:

-„Przygoda- podróż po gastronomii”

-Jak rzucić papierosy tudzież inny nałóg

-Jak wyleczyłem się z problemów jelitowo-żołądkowych, refluksu żołądkowego, arytmii, ciężkiego oddychania i fal gorąca przed snem

I wiele innych 😊” Na koniec zaśpiewam dla Was, bo śpiewam o świadomości i o weganizmie, połączenie rap-jazz-pop-rock

Mateusz poprowadzi wykład na Scenie Debiutów:

Dieta surowa i wegańska i roślinna w kulturystyka i inne sporty.

Świadomość, zmiana myślenia i wychodzenie ze strefy komfortu i poza system

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X