Monika Młynarczyk

Monika Młynarczyk

CO NA FESTIWALU?

Powięziowa joga yin jest połączeniem delikatnej jogi yin, mindfulness (uważności), elementów uwalniania mięśniowo-powięziowego, qi kungu oraz ruchu spontanicznego.

W pozycjach zostajemy od 2 do nawet 20 minut, wykorzystujemy więc rozmaite pomoce (np klocki, koce, bolstery) tak, by móc znaleźć idealną dla siebie pozycję. Ćwiczenia są powolne, tak byśmy mogli w każdym momencie obserwować reakcje naszego ciała oraz wykonywać wszystkie ruchy z pełną uważnością i skupieniem.

Podczas ćwiczeń, wykonując bardzo delikatne ruchy możemy sobie pozwolić na porzucenie schematów znanych nam z innych form ruchu, i wykonywanie ruchów autentycznych, płynących z potrzeb naszego ciała i będących w zgodzie z naszym układem kostnym i mięśniowym.

Pomaga to uwolnić napięcia ukryte w powięziach powstałe w wyniku stresu, urazów, siedzącego trybu życia czy powielania wciąż tych samych wzorców ruchowych (jak np podczas treningu).

Przy obecnym stresującym trybie życia moment zatrzymania się na macie i skupienie na oddechu jest bezcenne i pozwala odzyskać kontakt z własnym ciałem oraz odnaleźć i usunąć źródła napięć i bóli.

GALERIA ZDJĘĆ

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X