Noclegi i domki

Noclegi i domki

Ziemiary to wieś leżąca w malowniczej dolinie w obszarze Natura 2000 dorzecza rzeki Rawka pośród czystych lasów Puszczy Bolimowskiej w środkowej Polsce koło Skierniewic.

Teren idealny na openairowa imprezę plenerową na zasadach FruitStock.

Owocowy Festiwal jest imprezą plenerową. Na miejscu jest możliwość nocowania w namiotach, przyczepach oraz kamperach.

W pobliżu znajdują się różne gospodarstwa agroturystyczne, ośrodki i hotele.

Poniżej znajdziesz różne możliwości noclegowe posortowane wg odległości i ceny.

Przygotowaliśmy dla Was pole namiotowe na własne namioty (w cenie biletu) jak też i duże 10 osobowe namioty harcerskie z polówkami i materacami (dla tych co nie mają jeszcze namiotów a chcą być ) w cenie 25pln/dobę za pojedynczy dzień lub 20pln/dobę przy wszystkich dniach festiwalu. Piszcie do nas co byście potrzebowali.

Dysponujemy również dużą przestrzenią na kampery i przyczepy kempingowe z możliwością zatankowania wody i podłączenia prądu. Cena 20pln/dobę za cały kamper/przyczepę. Samochody osobowe trzymamy na parkingu zewnętrznym. Ze względu na utrzymanie porządku na polu namiotowym obowiązuje kaucja wjazdowa celem rozpakowania w wysokości 100 PLN na 3 h. Po upływie tego terminu kaucja nie będzie zwracana i będzie traktowana jako opłata za pobyt na terenie. Prosimy używać wyznaczonych tras przejazdowych. Wspólnie dbamy o wypielęgnowane trawniki.

W celu rezerwacji miejsc w 10 osobowym namiocie, przestrzeni na kamper / przyczepę  prosimy o kontakt mailowy z informacją: Imię i Nazwisko, liczba noclegów, liczba miejsc, daty noclegów. Jeśli przyjeżdżasz grupą 6-10 osób też to napisz. Mamy różne propozycje. Na pewno podstawą jest mieć własny śpiwór i najlepiej karimatę.

Na miejscu zorganizowane są sanitariaty z prysznicami i toalety polowe. Miejsca do ładowania telefonów i małe sprzęty elektryczne.

Szykujemy też domki z miejscami do spania  z prądem bez dodatkowych wygód. Maksymalnie 5 osób w 1 domku. Prosimy o kontakt. Domki są nowe.

Ze swej strony polecamy się skontaktować:

Nadrawka.pl

Grabskie Sioło

Bolimowianka.pl

 

Prosimy skorzystać też z pozostałych linków – okoliczna baza noclegowa Ziemiary (łódzkie/skierniewicki), klikając w link zostaniesz przeniesiony do właściwej miejscowości:

Booking.com

Noclegowo.pl

Airbnb.com

Noclegi.pl

E-turysta.pl

 

Do zobaczenia na festiwalu 🙂

Bilety do nabycia tutaj:
https://owocowy.com.pl/sklep/

Pełny informator:
https://owocowy.com.pl/

GÓRA

X