Rejs

OD SPOTKANIA DO AUTONOMII

Festiwal to tylko pierwszy krok!

Owocowy Świat to więcej, niż festiwal. To święto wolności! To miejsce, które stworzyliśmy dla Ciebie, żebyś mógł/mogła doświadczać życia, próbować smaków lata, poznawać złożoność świata, napełniać wszystkie zmysły radością i cieszyć się każdą chwilą, a przede wszystkim – stworzyć swoje własne, unikalne doświadczenie w trakcie tego wydarzenia!

19 – 23 SIERPNIA 2020 | ZAŚCIANEK BABIE LATO, ZIEMIARY K. SKIERNIEWIC

Mapa Stref

Na naszym festiwalu łączymy dwa światy. Z jednej strony mamy dla Ciebie znakomite punkty programu, które będą naszymi drogowskazami i inspiracjami. Natomiast z drugiej mamy w naszych strefach otwartą przestrzeń, którą będą mogli wypełnić nasi znakomici goście swoim wkładem.

Chcesz poprowadzić wykład, warsztaty, zainicjować rozmowę, spotkanie w trakcie naszego eventu? Wystarczy, że zgłosisz się do naszego punktu informacyjnego, wybierzesz sobie wolną strefę i termin, a my wpiszemy go do nas na stronę. Wszystko w zgodzie z naszym hasłem przewodnim na 2020 rok. Chcesz mieć wybór? To go sobie stwórz!

Zapraszamy Cię do tego wspólnego doświadczenia. Stwórzmy razem Festiwal Owocowy! Stwórzmy prawdziwe Święto Wolności!

Bilety

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zaproś Swoje Plemię

Informator

Kiedy?

19 sierpnia – 23 sierpnia 2020 r. (środa od 18:00 – niedziela do 16:00).

Noclegi

Dysponujemy polem namiotowym i namiotami harcerskimi (dla tych co nie mają namiotów), miejscem dla kamperów i przyczep, całość imprezy odbywa się w plenerze, możliwość doładowania telefonów komórkowych i powerbanków. Warto wziąć swój przedłużacz i listwę rozdzielającą.

Więcej aktualności o wszystkich możliwościach noclegowych znajdziesz na stronie:  https://owocowy.com.pl/noclegi/

Impreza jest z założenia plenerowa, rodzinna i na świeżym powietrzu. Nocleg we własnych namiotach, samochodach, przyczepach i kamperach itp. Będzie też możliwość noclegu na sianie. Wiaty są rozległe i też możesz tu znaleźć schronienie. Hamaki itp mile widziane. Jest dużo drzew.

🏰🏘️🏨 W odległości 2km do 15km jest bogata infrastruktura agroturystyczna i hotelowa. Prosimy o kontakt to pokierujemy dalej. Zajrzyj też na stronę ośrodka Zaścianek. Wskazane są wcześniejsze rezerwacje ze względu na ogólne przepisy.

🚙 Kampery mają dedykowane miejsca parkingowe na polu kempingowym z pełną infrastrukturą, do uzgodnienia. Kieruj się poleceniami wolontariuszy. Najlepiej przyjedź najpóźniej w czwartek rano.

Wyżywienie

Zapewniamy rozbudowaną strefę gastronomiczną ze zdrowym owocowym i surowym jedzeniem w szczególności sokami. Dostępna jest skromna wegańska strefa ratunkowa dla mniej wytrwałych. Promujemy surowy styl życia. Zachęcamy do kilkudniowego eksperymentu na surowo i owocowo. Wykłady i doświadczenie w jednym i mnóstwo inspiracji do zdrowego życia pełnego koloru owoców i świadomości.

Ekologia

Szerzymy świadomość ekologiczną. Żyjemy eko. Owocowy Festiwal jest na tyle eko na ile potrafimy, możemy i sami zadbamy. Prosimy już teraz o zabranie ze sobą własnych kubków, sztućców, segregację śmieci itp. Zostawmy po sobie dobre świadectwo. Na miejscu powstaną z naszych bioodpadów ekologiczne podniesione grządki z których będziemy korzystać w przyszłości. Pomóżmy sobie nawzajem i żyjmy zdrowo i kolorowo.

Gdzie?

Centralna Polska, gmina Bolimów nad RAWką, ul. Ziemiary 56, 99-417 Ziemiary

https://g.page/ZascianekBabielato_Kemping_Relax, 80km z Łodzi, 300km z Wrocławia, 260km z Katowic, 70 km od Warszawy, 250 km z Poznania, 270 km z Krakowa, 170km z Torunia, 200km z Lublina, 330km z Gdańska, 500km ze Szczecina

Ośrodek

Zapraszamy Was w cudowne naturalne miejsce. Mamy duuuże pole namiotowe. Bogata baza hotelowa 5-15km w okolicy. Otoczenie porośnięte jest i otoczone lasem i od wschodu schodzi bezpośrednio do wody nad bezpieczną płytką rzeką RAWką również dla dzieci.

Na terenie Festiwalu znajduje się strefa owocowa i surowa i wegańska, sanitariaty (2 strefy WC i prysznice letnia woda + zlewy plenerowe) + sauna mobilna [oddzielnie płatna]) oraz parking (także dla kamperów).

Dojazd

Ziemiary 56, 99-417 Ziemiary koło Skierniewic

https://g.page/ZascianekBabielato_Kemping_Relax  

Parking

Na terenie festiwalu, jeden wjazd, odludne nieuczęszczane miejsce, parking niestrzeżony, oznaczenia na trawie, prosimy kierować się do poleceń wolontariuszy.

Zobacz, jak się bawiliśmy na Poprzedniej Edycji!

1
DNI
1
WARSZTATÓW
1
TON OWOCÓW
1
PRELEGENTÓW

Do Zobaczenia Na Festiwalu!

GÓRA

X