Sebastian Czeremcha

Sebastian Czeremcha

O MNIE

Wędrowiec, pasjonat, czatownik, miłośnik przyrody, pisarz oraz Przyjaciel Zwierząt i Drzew. Niejedno można powiedzieć o naszym gościu owocowego festiwalu.

Gdy nadchodzi czas pełni złotego księżyca, (ale nie tylko!) ubiera się w wygodne moro i spędza gwiaździste noce na kilometrach krzepiącego marszu, lub godzinach czuwania w świecie natury.

W przyrodzie spędza większość swojego wolnego czasu, czasem zabierając śmiałków na nocne wyprawy w głuszę. Z nich czerpie inspirację do swoich opowieści, spisując coraz to nowe przygody. Nie straszna mu żadna pogoda, ani wataha dzików tuż obok.

Odwiedza szkoły i opowiada najmłodszym o tajemnicach dzikiego życia.

Sebastian Czeremcha, jest miłośnikiem soków i przyjedzie na Owocowy Festiwal aby poopowiadać Wam o „Szeptach Kniei” i zabrać na spacer po lesie, odkrywając przed Wami jego tajemnice i nauczyć jak słuchać drzew…
Owocowo zapraszamy 🍓🍈🍒🍑🍍

Więcej o Sebastianie
https://szeptykniei.wordpress.com/

CO NA FESTIWALU?

W międzyczasie przytula drzewa, rozmawiając z nimi o najdziwniejszych leśnych sprawach. W ciszy serca notuje osobiste przesłania Drzew Mocy dla każdego chętnego. A mają one wiele do powiedzenia i przekazania ludzkości.

Szepty pradawnej wiedzy i kojące energie spływają wartko do każdego, kto tylko zechce je przyjąć. Ale jak w ogóle rozmawiać z drzewami? Jak mogą nam pomóc? Do których gatunków warto się udać w konkretnej sprawie?

Magiczny świat drzew urzeka i wzrusza niezmiennie od zarania istnienia ludzkości. Niegdyś mieliśmy z nim szczególną więz. Mruczące dęby? Śpiewające sosny? Śmiejące się brzozy? Mają drzewa swoje charaktery, osobowości, przesłania.

Sebastian Czeremcha opowie Wam o wszystkim, co dane było mu podsłuchać w puszczach i kniejach podczas swoich podróży.

GALERIA ZDJĘĆ

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

GÓRA

X