SideWalk

SideWalk

O MNIE

Uwielbia eksperymentować, zarówno technicznie, jak i tematycznie. Wola poszukiwań to wola rozwoju, poznawania nowych światów i samego siebie. Jego twórczość skupia się głównie na naturze i zjawiskach w niej zachodzących, ale również na człowieku, który jest nieodzowną jej częścią.

W swoich pracach przypomina o tym, co wydaje się być zapomniane i zaniedbane, zwraca uwagę na nasze pochodzenie i przynależność do Matki Natury. Pragnie tworzyć i uświadamiać zarazem, jego filozofia życiowa i sztuka to jedność.

W swoich pracach podkreśla koneksje i zależności zachodzące między ludźmi, naturą i kosmosem, łączy to co rozdzielone, podkreślając, że wszystko jest energią, a najwyższą wibracją jest wibracja miłości <3

Na festiwalu będzie można nabyć obrazy oraz ich kopie, w postaci pocztówek oraz wydruków.

Więcej informacji: http://side-walk.co/

DODATKOWE INFORMACJE

Tomasz Chodnik (SideWalk) – ur. 09 sierpnia 1988 r. w Poznaniu. Rodzice jako architekci dużo rysowali z małym, niedoszłym artystą.

Już w szkole podstawowej został wychwycony przez nauczycieli plastyki, którzy zarażali go pracą twórczą. W liceum dokształcał się z rysunku i malarstwa, któremu niejednokrotnie poświęcał więcej czasu niż nauce. W 2007 r. został studentem Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Architektury i Wzornictwa.

Już na studiach miał okazję wystawiać swoje prace. Pierwszą wystawę z ich udziałem zorganizował jego nauczyciel rysunku prof. Bogdan Wojtasiak. Po ukończeniu ASP wiele podróżował, poznając Europę i samego siebie.

Odwiedził wiele galerii, m.i. w Amsterdamie, Londynie, Niemczech i Francji, z których zaczerpnął mnóstwo inspiracji. Po powrocie do Polski, za namową rodziców, zdecydował się podjąć praktyki w zawodzie architekta.

Pracował przez 2 lata dla znanej korporacji architektonicznej, przez kolejne 2 jako grafik komputerowy. Jednak narastające frustracje i głód tworzenia, nie pozwoliły mu dalej oszukiwać samego siebie.

Zwolnił się z pracy i otworzył z przyjacielem galerię i pracownie w podziemnym kolektywie artystycznym (Poznańskie Zakłady Graficzne). Dzięki temu odzyskał zapał tworzenia i pokazywania się publicznie. W przeciągu roku zorganizował tam parę wystaw. Pracownia została zamknięta, a miejsce wykupione przez dewelopera, jednak zapał tworzenia i otwartość serca pozostała niezmienną.

Po wielu latach poszukiwań, odkrywania swoich strachów i słabości jego twórczość ostatecznie wypełzła na powierzchnię. Teraz tworzy w każdej wolnej chwili, poświęcając większość energii swojej pasji.

Będąc świadomy swojej misji pragnie działać w imię miłości i światła.

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X