Wojciech Hattif Jarzynski

Wojciech Hattif Jarzynski

O MNIE

Wojciech Jarzyński to moja poprzednia artystyczna tożsamość. Mój pseudonim artystyczny ma wydźwięk „Hattif”.

Zajmuję się od 7 lat produkcją muzyki psychodelicznej i elektronicznej z elementami etnicznymi. Swoją pasję do muzyki wyrażam za pomocą instrumentów elektronicznych, których używam na żywo na scenie. Wykorzystuję do tego, syntezatory, samplery i inne wspaniałe maszyny Korga.

To wszystko składa sie na live act z użyciem miksera DJ’skiego. W moich autorskich produkcjach muzycznych wykorzystuję brzmienie bębnów szamańskich, drumli, didgeridoo jak i mistycznego hangdrumu i karimby. Często dodaję też pewną niespodziankę podczas scenicznych występów. Spontanicznie używam swojego wokalu w celu przepuszczenia go przez syntezator podczas swoich muzycznych spektakli.

Nadaję w ten sposób niepowtarzalne brzmienie które ma na celu wywołać większe emocje wśród publiki. Tworzy to zbiorową kwintesencję kosmicznej odyseii. Moim motywem przewodnim jest granie w intencji miłości uniwersalnej. Traktuję muzykę jako narzędzie do szerzenia i przekazywania nowych emocji i wibracji.

Specjalizuję się w graniu live oraz w występach na scenie festiwalowej która łączą muzykę na żywo z tancerzami jak i grą świateł.

Sztuka nowoczesna w moim życiu zapisała się na wielu jego jego stronach. Moje obecne doświadczenie w scenicznej matrerii jak i esencja festiwalowego życia z dnia na dzień motywuje mnie do podejmowania się nowych artystycznych wyzwań!

Na swoim koncie mam występy na wielu polskich imprezach „Psy trance” i plenerach, takich jak:
– Sumer Contrast festiwal
– Dzikuska
-Mayak festiwal
-Dakini(Rumunia)
-Goadupa
-Struktulum
-Atlantikos
-Festiwal Wibracje
-Stacja Wolimierz
-Lwóweckie Lato Agatowe

Soundcloud:
https://soundcloud.com/hatiff/hatif-space
https://soundcloud.com/hatiff/skydancer

CO NA FESTIWALU?

HATTIF LIVE ACT Hattif swoją przygodę z muzyką elektroniczną zaczął od zwykłego klawisza zabawki podarowanego przy świątecznym stole przez kuzyna. Nie mógł znieść fabrycznych brzmień więc rozkręcił go na części pierwsze i zaczął w nim szukać nowego brzmienia stawiając na swoje – za pomocą lutownicy i podmiany podzespołów. Zainspirowany tribalowym brzmieniem oraz festiwalami takimi jak Ozora oraz BOOM postawił na syntezatory i samplery. Hattif nigdy nie pogodził się z robieniem muzyki w środowisku komputerowym. Od początku jego energetyczne, pełne radosnej mocy live acty zmuszały Krakowską publikę do szukania czegoś nowego a zarazem surrealistycznego w świecie nocnej sceny i podziemnego clubbingu.

GALERIA ZDJĘĆ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X