Wojciech Szymocha

Wojciech Szymocha

O MNIE

Nazywam się Wojciech Szymocha jestem trenerem pracy z oddechem. ukończyłem dwuletnia szkołę brethworker’ów Prana Vision. Od kilku lat prowadzę indywidualne i grupowe sesje.

Więcej informacji o mnie możecie przeczytać tu:
https://biorezydencja.pl/2018/11/17/sesje_oddechowe/

lub obejrzeć wykład jaki dałem na Konwencie Wiedzy Alternatywnej w Gdańsku:
https://www.youtube.com/watch?v=XhLEKJAJ4bo&t=1631s

CO NA FESTIWALU?

Temat wykładu: świadomy oddech
Temat warsztatu: sesja świadomego oddechu

Cieszę się, że będę mógł podzielić się swoim doświadczeniem i samemu skorzystać z Waszego doświadczenia.

Jestem od 30 lat wegetarianinem, a od kilku miesięcy – dzięki swojej kobiecie – przyglądam się suro-jedzeniu, więc moja wiedza w tym temacie jest bardzo powierzchowna  Natomiast o oddechu wiem dużo i myślę, że taki wykład połączony z sesja świadomego oddechu będzie ciekawym dopełnieniem Waszego programu.

Temat mojego wykładu to „Świadomy Oddech” jego wpływ na Życie.

Wojciech Szymocha – trener pracy z oddechem, w 2010 ukończył szkołę trenerów pracy z oddechem Prana Vision, od tamtej pory przeprowadza grupowe i indywidualne sesje oddechowe, masażysta PeLoHa, Shiatsu na co dzień sprawujący pieczę nad ekologicznym spa dla ciała i duszy BioRezydencja w Świeradowie Zdroju. Wojtek nie jest tylko teoretykiem; na własnej skórze doświadczył wyzwalającej mocy drzemiącej we wnętrzu każdego człowieka, którą dziś pomaga odszukać innym. Przez wiele pracował jako redaktor muzyczny w Radiu Zet i kultowej Radiostacji. Jako dj, prowadził rozrywkowy tryb życia, nadużywając alkoholu, nikotyny i środków zmieniających świadomość. Dzięki pracy z oddechem, licznym warsztatom rozwojowym i spotkaniom z inspirującymi ludźmi, od 10 lat pozostaje całkowicie wolny od nałogów. Zachowanie trzeźwości umysłu, zdrowy tryb życia i obcowanie z nieprzypadkowymi ludźmi nauczyło go, jak samodzielnie pokonywać trudne sytuacje i rosnąć w wewnętrzną siłę. Zwieńczona sukcesem droga powrotna do samego siebie pozwala mu dziś zaprosić na „Spotkanie z sobą” innych, a wspomnienie przeszłych doświadczeń czyni go nauczycielem autentycznym, szczerym i skutecznym.

GALERIA ZDJĘĆ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X