Zuzanna Danilewicz

Zuzanna Danilewicz

O MNIE

Zuzanna Danilewicz/ Płynąca z lasami

Od jakiegoś czasu zasiadam w kobiecych kręgach, uczestniczę w warsztatach dla kobiet. W tym roku zaczęłam swoją podróż z Sex and Love School. Odkrywam siebie, swoją kobiecość, poznaję to co moje i to smakuje. Uwielbiam kobiece Siostrzeństwo i moc, która z niego płynie. Prowadzę internetową przestrzeń o mojej kobiecości i podróży w głąb siebie – Płynąca z lasami. Jestem weganką, a witarianizmem i frutarianizmem interesuję się od dłuższego czasu. Przyroda od dawna mnie woła. Prowadzę leśne przedszkole we Wrocławiu Seedlings Nature Kindergarten, interesuję się zielarstwem, naturalnym kosmetykami, permakulturą. Uwielbiam lasy, szum drzew, jagody, słuchanie śpiewu ptaków i grzybobrania. Im bardziej zagłębiam się w moją wewnętrzną wędrówkę, tym silniejszą łączność odczuwam z Przyrodą.

CO NA FESTIWALU?

Kobiecy Owoc Mocy

Zapraszam Was na wyjątkowe spotkanie na warsztacie Kobiecy Owoc Mocy .Na warsztacie w Siostrzeństwie będziemy odkrywać Siebie, naszą Kobiecość oraz połączenie z Owocami i Przyrodą. Poszukamy naszych Owoców Mocy i porozmawiamy o Owocach Kobiecości. Będziemy rozmawiać o symbolice owoców i ich pięknej energii. Bardzo jest dla mnie ważne, żeby wzmacniać i odbudowywać to połączenie z Naturą i, żebyśmy odzyskały do Niej zaufanie.

Bardzo inspirują mnie te słowa: „Według mnie, idea mówiąca o tym, że nasza natura, ciała, potrzeby i pragnienia, a także odczucia muszą podlegać rządom rozumu i racjonalności, zakiełkowała w momencie przejścia od zbieractwa do produkcji żywności. Zanim nastało rolnictwo, człowiek polegał na naturze i ufał, że będzie mu dostarczała tego, czego potrzebował.” Miki Kashtan „Niezwykle świadome życie” Nie ufamy naturze, że nas wyżywi, a intuicyjnie czuję, że frutarianizm, a potem witarianizm są najbliższe tej pierwotnej ścieżki zaufania Przyrodzie.

Warsztat będzie oparty na formule Kregu Kobiet.
Kręgi kobiece to forma spotkania, podczas których uczestniczki opowiadają o tym, co jest w nich żywe na dany moment. Mówi ta, która ma przedmiot mocy, a reszta kobiet słucha, nie przerywa, nie ocenia, tylko chłonie płynącą opowieść obecność, daje swoją. Tak niewiele, a tak dużo…   .

Czas trwania warsztatu 2 godziny.

Kobiecy Owoc Mocy to warsztat, podczas będziemy podróżować w głąb Siebie, odkrywać Kobiecość i Siostrzeństwo. Będziemy rozmawiać o Owocach i poszukamy naszych Owoców Mocy.

Więcej o Zuzannie :

Płynąca z lasami https://www.facebook.com/P%C5%82yn%C4%85ca-z-lasami-2223177081296882/
Seedlings Nature Kindergarten https://www.facebook.com/Seedlings-Nature-Kindergarten-156697627675652/
Anna Łagosz Fotografia (autorka zdjęć) https://www.facebook.com/AnnaLagoszFotografia/

weź ze sobą coś do siedzenia: siedziska – poduchy itp.

GALERIA ZDJĘĆ

KUP BILET

GOTOWI NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE ŻYCIA?

SPOTKAJMY SIĘ NA OWOCOWYM FESTIWALU!

GÓRA

X